Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MKT Marcin Sikora praca

Masłów Pierwszy
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MKT Marcin Sikora najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MKT Marcin Sikora

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MKT Marcin Sikora

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MKT Marcin Sikora poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MKT Marcin Sikora - oferty archiwalne

  • Oferent

    Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MKT Marcin Sikora
    • Masłów Pierwszy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie ofert na stolarkę PCV
      Sporządzanie raportów na produkcję.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: predyspozycje analityczne i staranność o jakość wykonywanych zadań, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, biegła obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji okien pcv

      -asystent operatora maszyn CNC ( dokładanie materiału na podajnik, odkładanie obrobionych elementów na stojak),
      -cięcie stali,
      -szklenie okien PCV.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

      Oferujemy

Pracodawcy w Masłowie Pierwszym