Czy to Twoja firma?

Restauracja APOLLO Ślazyk Małgorzata praca

Limanowa
Restauracja APOLLO Ślazyk Małgorzata najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Limanowa
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Restauracja APOLLO Ślazyk Małgorzata

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja APOLLO Ślazyk Małgorzata

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik Restauracji

    Max Poland Sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 29-30 zł / godz.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pomoc kuchenna (zmiany poranne)

    PI MANAGEMENT SP. Z O.O
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    Popularna
    Dodana
  • Kucharz / kucharka - Hotel GrandSal

    Kopalnia Soli "Wieliczka"
    • Wieliczka
    Dodana

Praca Restauracja APOLLO Ślazyk Małgorzata - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna ofpr/21/1108

    Restauracja APOLLO Ślazyk Małgorzata
    • Nowy Sącz
    • pełny etat
    • 3 000-3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wg. stanowiska, wydawanie obiadów, odbieranie telefonów, pomoc w przygotowaniu potraw, surówek, praca od godz. od 8.00 (system 12 godz./następny dzień wolny), miejsce pracy Nowy Sącz, tel. 509540112

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie gastronomiczne, kelnerskie (mile widziane doświadczenie zawodowe)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od ilości przepracowanych godzin w miesiącu, do uzgodnienia z pracodawcą,
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej