Krzystyniak Paweł BUDMATEX

Krzystyniak Paweł BUDMATEX najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Krzystyniak Paweł BUDMATEX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krzystyniak Paweł BUDMATEX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Projektant - branża budowlana

    Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych "ALIT" Sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Krzystyniak Paweł BUDMATEX poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Krzystyniak Paweł BUDMATEX - oferty archiwalne

  • Animator czasu wolnego

    • Wadowice
    • Zakres obowiązków

      Animacje czasu wolnego dla dzieci i dorosłych. Praca co drugi dzień w godz. 10:00-18:00, również w weekendy, dokładne godziny pracy do ustalenia. Umowa zlecenie na 3 m-ce z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonem: 664 336 414.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe pedagogiczne, mile widziany kurs animatora

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 18,30 zł brutto/h.

Pracodawcy w Wadowicach