Almarina Trade Gąsiorowski Jażdżewski Spółka Komandytowa

Almarina Trade Gąsiorowski Jażdżewski Spółka Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Almarina Trade Gąsiorowski Jażdżewski Spółka Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Almarina Trade Gąsiorowski Jażdżewski Spółka Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Almarina Trade Gąsiorowski Jażdżewski Spółka Komandytowa - oferty archiwalne

  • Brygadzista/pakowacz ręczny

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Szkolenie, wdrażanie, nadzór, rozliczanie pracowników zespołu pakowaczy. Zespół pakowalni jest odpowiedzialny za sprawne i szybkie pakowanie towaru do wysyłki.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca w godzinach 8:00-16:00. Wymagane min. 2 miesiące doświadczenia na podobnym stanowisku. Uprawnienia/Umiejętności: znajomość zasad przyjmowania , składania i wydawania towarów; znajomość zasad kompletowania, pakowania i wysyłania towarów, obsługa komputera, umiejętność zarządzania zespołem.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni