Czy to Twoja firma?

BAJER - WRÓBLEWSKA CELINA FULLDENT CELINA BAJER-WRÓBLEWSKA praca

Skawina
Protetyka
BAJER - WRÓBLEWSKA CELINA FULLDENT CELINA BAJER-WRÓBLEWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stomatolog Skawina
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy BAJER - WRÓBLEWSKA CELINA FULLDENT CELINA BAJER-WRÓBLEWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAJER - WRÓBLEWSKA CELINA FULLDENT CELINA BAJER-WRÓBLEWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BAJER - WRÓBLEWSKA CELINA FULLDENT CELINA BAJER-WRÓBLEWSKA - oferty archiwalne

  • Technik dentystyczny

    BAJER - WRÓBLEWSKA CELINA FULLDENT CELINA BAJER-WRÓBLEWSKA
    • Skawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 850 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie i naprawa wyrobów medycznych z zakresu protetyki dentystycznej i ortodoncji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
      • Inne wymagania: Umiejętności: wykonywanie koron, mostów na metalu (obróbka metalu), wykonywanie prac dermoplastycznych i akrylowych Doświadczenie mile widziane (2lata) Uprawnienia : ukończona szkoła/ kierunek Technik dentystyczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 850 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skawinie