Czy to Twoja firma?

Cieszyński Miód Sklep Firmowy Iwona Nytra praca

Cieszyn
Cieszyński Miód Sklep Firmowy Iwona Nytra najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Cieszyński Miód Sklep Firmowy Iwona Nytra

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cieszyński Miód Sklep Firmowy Iwona Nytra

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Cieszyński Miód Sklep Firmowy Iwona Nytra - oferty archiwalne

  • Obsługa sklepu internetowego

    Cieszyński Miód Sklep Firmowy Iwona Nytra
    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i kompletowanie zamówień , pakowanie, wysyłanie, uzupełnianie stanów magazynowych, obsługa Allegro , woocomers , baselinker, umiejetność pracy w zespole, dbanie o wizerunek firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera, doswiadczenie w marketingu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do piątku 9:00-17:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Cieszynie