Czy to Twoja firma?

TETRATRONIK SŁAWOMIR JANUS ZAKŁAD USŁUGOWY praca

Wolbrom
TETRATRONIK SŁAWOMIR JANUS ZAKŁAD USŁUGOWY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy TETRATRONIK SŁAWOMIR JANUS ZAKŁAD USŁUGOWY

Praca alert - powiadomienia

Praca TETRATRONIK SŁAWOMIR JANUS ZAKŁAD USŁUGOWY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TETRATRONIK SŁAWOMIR JANUS ZAKŁAD USŁUGOWY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TETRATRONIK SŁAWOMIR JANUS ZAKŁAD USŁUGOWY - oferty archiwalne

  • Monter urządzeń elektrycznych i radiowych

    TETRATRONIK SŁAWOMIR JANUS ZAKŁAD USŁUGOWY
    • Wolbrom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Montaż urządzeń i konstrukcji wsporczych anten radiowych, wykonywanie instalacji zasilania , prace na wysokości pow. 3m; itp;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane: doświadczenie na stanowisku elektrycznym lub elektronicznym i uprawnienia wysokościowe;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wolbromiu