Czy to Twoja firma?

Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk Sp. j. praca

Poznań
Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk Sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa inne

Oferty pracy Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk Sp. j.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk Sp. j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk Sp. j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk Sp. j. - oferty archiwalne

  • Redaktor

    Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk Sp. j.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wsparcie redakcji, przygotowywanie tekstów branżowych, redagowanie newsów na stronie internetowej, przeprowadzanie wywiadów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: doświadczenie mile widziane
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe- kierunki pokrewne (humanistyka, dziennirarstwo etc.) lekkie pióro, zainteresowania. Wskazane prawo jazdy kat.B. Mile widziane: znajomość języków obcych, znajomość CMS WOKD PRESS.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Redaktor

    • Poznań
    • 3 000 zł / mies.

      praca w redakcji, pisanie tematycznych atykułów, redagowanie informacji, przeprowadzanine wywiadów, wykonywanie zdjęć, reportaże

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: obowiązkowe doświadczenie w pracy redaktorskiej, dziennikarskiej, cechy humanistyczne, lekkie pióro, umiejętność pracy pod presją czasu; miile widziana znajomość j.angielskiego; mile widziana znajomość branż FMCG i HORECA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia uznaniowa

Pracodawcy w Poznaniu