Czy to Twoja firma?

Dom Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu praca

Myślibórz
Dom Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Dom Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dom Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu - oferty archiwalne

  • Kucharz

    Dom Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu
    • Myślibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie różnego rodzaju potraw i napojów Zbezpieczenie surowców,półproduktówi wyrobów gotowych przed zepsuciem.Umiejętnośc posługiwania się narzędziami, maszynami i urządzeniami gastronomicznymi.Wykańczanie, dekorowanie i porcjowanie potraw. Utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy a także porządkowanie miejsc po produkcji oraz socjalnych przeznczonych dl personelu kuchennego.Przestrzeganie przepisów bhp i ppoź obowiązujących w placówce.
      Praca od 7-15 i 12-20

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w kuchni, sporządzania potraw

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

    • Myślibórz

      przygotowywanie warzyw i owoców -obieranie , krojenie,gastronomiczny rozbiór mięsa,Wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza, porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych, utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy a także porządkowanie miejsc po produkcji oraz pomieszczeń socjalnych przeznaczonych dla personelu kuchennego, zmywanie naczyń,czyszczenie sprzętów, przestrzeganieprzepisów bhp i ppoż obowiązujących w placówce.
      Praca na dwie zmiany od 7-15 i 12-20

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Myśliborzu