Czy to Twoja firma?

Diagnostyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Częstochowa praca

Częstochowa
diagnostyka laboratoryjna
Diagnostyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Częstochowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Diagnostyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Częstochowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Diagnostyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Częstochowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Diagnostyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Częstochowa - oferty archiwalne

  • Rejestratorka medyczna

    Diagnostyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Częstochowa
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rejestracja materiału pobranego do badań; udzielanie informacji o śwaidczonych usługach; prowadzenie rozliczeń fiskalnych; wystawianie faktur i paragonów' wydawanie wyników; segregowanie i archiwizacja dokumentów; przygotowywanie wysyłki badań do podwykonawców.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera i kas fiskalnych, Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks)
      • Inne wymagania: staż pracy mile widziany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 150 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Częstochowie