Czy to Twoja firma?

Lumatech Sp z o.o. praca

Mikołów

Firma Lumatech rozpoczęła działalność w 1996 roku . Od samego początku związana była z branżą meblową. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą maszyn i urządzeń oraz folii do produkcji mebli. Ta ostatnia grupa stała się podstawa naszej oferty.

Od wielu lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Continental Benecke-Hornschuch Surface Group. Specjalizujemy się w foliach meblowych, parapetowych i do zastosowań zewnętrznych. Zajmujemy się również dystrybucją materiałów tapicerskich tej firmy. Nasza oferta stale jest powiększana o nowe kolekcje folii i materiałów dekoracyjnych. Niemiecka firma Schubert GmbH powierzyła nam przedstawicielstwo w zakresie sprzedaży materiałów dekoracyjnych IMI, takich jak IMI-beton, IMI-rost czy IMI-altholz. Klienci, którzy w swojej gamie produktów wymagają folii o wysokim połysku, mają w naszej firmie stały dostęp do folii firmy Fine Decor GmbH.

Lumatech Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Lumatech Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lumatech Sp z o.o.

Mapa Lumatech Sp z o.o.

Siedziba główna

Praca Lumatech Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Lakiernik meblowy

    Lumatech Sp z o.o.
    • Mikołów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • lakierowanie elementów wyposażenia wnętrz

      Nasze wymagania

      • doświadczeniem zawodowe związane z lakierowaniem elementów meblowych
      • dodatkowy atut: lakierowanie elementów meblowych
      • zdolności manualne
      • dokładność
      • odpowiedzialność za powierzone zadania

      To oferujemy

      • umowę o pracę
      • zatrudnienie w pełnym wymiarze pracy
      • ubezpieczenie pracownicze TU Zdrowie
      • pakiety zdrowotne
      • ubezpieczenie na życie Nationale Nederlanden
      • opcjonalne fundusze emerytalne
      • pracownicze Plany Kapitałowe
      • stabilne warunki zatrudnienia,
      • możliwości rozwoju osobistego

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

      Dziękujemy za wszystkie aplikacje,

      Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      LUMATECH Sp z o.o.

      Firma Lumatech Sp.zo.o. jest producentem nowoczesnych i unikatowych rozwiązań w branży meblarskiej, o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim i wielu krajach Unii Europejskiej.

Pracodawcy w Mikołowie