PHPiU Grzegorz Chajec 59-220 Legnica , ul.Kawaleryjska 2A-E

PHPiU Grzegorz Chajec 59-220 Legnica , ul.Kawaleryjska 2A-E najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Konserwator Legnica
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PHPiU Grzegorz Chajec 59-220 Legnica , ul.Kawaleryjska 2A-E

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHPiU Grzegorz Chajec 59-220 Legnica , ul.Kawaleryjska 2A-E

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Technik/operator maszyn

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Gromadka
    • umowa o pracę tymczasową
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Dodana

    • Osła
    Dodana
  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • umowa o pracę
    Dodana

Praca PHPiU Grzegorz Chajec 59-220 Legnica , ul.Kawaleryjska 2A-E - oferty archiwalne

  • Konserwator budynków i stanu technicznego budynków

    • Legnica
    • Zakres obowiązków

      konserwacja elewacji budynku hotelu oraz pomieszczeń hotelowych / pokoi , kuchni hotelowej , urządzeń w SPA , itp....

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Umowa zlecenie]: 3 lata

Pracodawcy w Legnicy