Czy to Twoja firma?

SZYMON PRZYBYŁOWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY praca

Stargard
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
usługi ogólnobudowlane
SZYMON PRZYBYŁOWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Stargard
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SZYMON PRZYBYŁOWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZYMON PRZYBYŁOWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SZYMON PRZYBYŁOWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    SZYMON PRZYBYŁOWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Docieplanie, szpachlowanie, murowanie, malowanie budynków, prace ogólobudowlane.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: szpachlowanie, malowanie, murowanie, docieplanie budynków
      • Inne wymagania: miejsce wykonywania pracy: województwo zachodniopomorskie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Stargardzie