Czy to Twoja firma?

WC SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ EVENTS SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Zabrze
WC SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ EVENTS SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy WC SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ EVENTS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WC SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ EVENTS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WC SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ EVENTS SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodów ciężarowych

    WC SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ EVENTS SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Serwis samochodów ciężarowych, wykonywanie diagnostyki samochodów, naprawa w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, hydrauliki.
      Na początek praca na umowę zlecenie, docelowo umowa o pracę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: zawodowe lub średnie kierunkowe, wiedza z zakresu napraw pojazdów, min. 2 lata stażu pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 130 - 5 548 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - 3000 - 4000 zł NETTO

Pracodawcy w Zabrzu