FORMA3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

FORMA3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy FORMA3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FORMA3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FORMA3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji elementów betonowych

    • Goczałkowice-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca na produkcji, produkcja elementów z betonu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: sprawność fizyczna, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 22 - 33 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju