Czy to Twoja firma?

Mikroenergetyka S.J. Tomasz Steller Krzysztof Szymański praca

Sopot
Mikroenergetyka S.J. Tomasz Steller Krzysztof Szymański najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Mikroenergetyka S.J. Tomasz Steller Krzysztof Szymański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mikroenergetyka S.J. Tomasz Steller Krzysztof Szymański

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mikroenergetyka S.J. Tomasz Steller Krzysztof Szymański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Mikroenergetyka S.J. Tomasz Steller Krzysztof Szymański - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Mikroenergetyka S.J. Tomasz Steller Krzysztof Szymański
    • Sopot
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedawca w sklepie ogólno-budowlanym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca techniczny klienta

    • Sopot
    • 5 000 zł / mies.

      obsługa techniczna klienta , obsługa strony internetowej , obsługa sklepu internetowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Obsługa programu AutoCAD, obsługa komputera, pakiet MS OFFICE
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość portali społecznościowych [Umiejętność 1] : podstawowa znajomość HTML

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Elektryk

    • Sopot
    • 4 500 zł / mies.

      Praca na budowach w zakresie systemów elektrycznego ogrzewania, teletechniki , fotowoltaiki.
      Godziny pracy: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, elektryk

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Sopocie