Czy to Twoja firma?

Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk praca

Poznań
Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      sprzatanie pomieszczeń

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku - wymagane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu