NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne to największa w Europie fabryka, która produkuje żywność dla niemowląt i małych dzieci.

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Prywatna opieka lekarska

Mapa NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Siedziba główna

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Pełna nazwa
NUTRICIA ZAKŁADY PRODUKCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Marka Z Jemielnicy 1 45-952 Opole
NIP
7540335340
REGON
530544729
KRS
0000000515
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
07.02.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.32.Z Produkcja soków z owoców i warzyw
  • 10.39.Z Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw
  • 10.51.Z Przetwórstwo mleka i wyrób serów
  • 10.85.Z Wytwarzanie gotowych posiłków i dań
  • 10.86.Z Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.33.Z Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych
  • 46.34.B Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych
  • 46.38.Z Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki
  • 46.46.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Na tym stanowisku będziesz częścią procesu produkcji odżywek dla dzieci - na Twoich oczach z surowców będzie powstawał gotowy produkt (mogą to być kaszki, mleka w kartonikach bądź puszkach, obiadki i deserki w słoiczkach lub musy owocowe w miękkich tubkach). Jako Operator Maszyn Produkcyjnych, będziesz pełnić niezwykle ważną role.

      Zakres obowiązków

      Zobacz czym się będziesz zajmować:

      • obsługa linii produkcyjnej;

      • dozowanie do linii odpowiedniej ilości i rodzaju surowca zgodnie z recepturą;

      • czyszczenie linii produkcyjnej;

      • obsługa urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo produktu (metal detektor, czytnik kodów, analizator tlenu itd);

      • wykonywanie czynności kontrolnych zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego;

      Wymagania

      • Oczekujemy że aplikując na to stanowisko, masz przynajmniej minimalne zdolności techniczne oraz chęć rozwoju w branży produkcyjnej, a umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat, operatywność, spostrzegawczość dużo ułatwią Tobie wdrożenie i pracę. Na większości dostępnych w tej chwili stanowisk oczekujemy posiadania prawa jazdy kat.B.
      • Mile widziane są uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
      • Ważna dla nas jest Twoja dyspozycyjność do pracy zmianowej, ponieważ Fabryka pracuje w trybie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę;

      • bezpieczne środowisko pracy;

      • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;
      • pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy;
      • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia na wciągniki i wciągarki, wózki widłowe, szkolenia energetyczne);

Pracodawcy w Opolu