Czy to Twoja firma?

AG FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Międzyrzecze Górne
AG FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna motoryzacja magazyn

Oferty pracy AG FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AG FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AG FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AG FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    AG FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Międzyrzecze Górne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych; rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabepieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów utrzymywanie porządku i czystości w magazynie przejezdności dróg transportowych, ekspoloatacyjnych i pożarowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż.

      Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od pon. do pt.
      Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (kierunek bez znaczenia), wymagana umiejętność i uprawienia UDT do obsługi wózka widłowego. Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wyangrodzenie zasadnicze + 1000 zł premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca lodów

    • Kęty

      sprzedaż lodów, obsługa klienta, przyjmowanie nalezności, sprzątanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziana książeczka sanepidowska, mile widziani studenci, stawka godzinowa: 21,50 zł/godz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzninowa 21,50 na godz.
  • Serwisant urządzeń gastronomicznych

      Serwis urządzeń gastronomicznych ( w tym ekspresów do kawy) i samosprzedająych, naprawa uszkodzeń, diagnozowanie oraz analizowanie przyczyn występowania usterek oraz proponowanie wdrażania działań zapobiegawczych, wstępne przygotowanie urządzeń do użytkowania, wsparcie techniczne i merytoryczne bezpośrednich użytkowników.

      Praca w Międzyrzeczu Górnym w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.15
      (obejmuje 30 minut przerwy śniadaniowej). Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane mechaniczne, mechatroniczne, elektryczne). Wymagany zmysł techniczny, umiejętność i doświadczenie w posługiwania się dokumentacją techniczną, zdolności manualne. Mile widziana podstawowa znajomość jeżyka angielskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN