Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W OŁAWIE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Oława
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W OŁAWIE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Oława
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W OŁAWIE SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W OŁAWIE SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W OŁAWIE SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kierowca-konwojent

    PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W OŁAWIE SPÓŁKA AKCYJNA
    • Oława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz towarów na terenie kraju i Unii Europejskiej.

      Umowa na okres próbny (3 msc.) z perspektywą otrzymania umowy na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne
      • Uprawnienia: świadectwo kwalifikacji kierowcy
      • Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca-konduktor

    • Oława

      Przewożenie pasażrów na wyznaczonych trasach w komunikacji krajowej (Oława- Siechnice-Wrocław).

      Godz. pracy: 5:00-17:00, 13:00-22:00

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Pracodawcy w Oławie