Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcyjno-Usługowy ALIMA Alicja Maciocha praca

Jasło
ODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW
Zakład Produkcyjno-Usługowy ALIMA Alicja Maciocha najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Jasło
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Zakład Produkcyjno-Usługowy ALIMA Alicja Maciocha

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcyjno-Usługowy ALIMA Alicja Maciocha

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Produkcyjno-Usługowy ALIMA Alicja Maciocha - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    Zakład Produkcyjno-Usługowy ALIMA Alicja Maciocha
    • Jasło
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Preace ogólnobudowlane na terenie Jasła i powiatu jasielskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Sumienność, odpowiedzielność, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaśle