Czy to Twoja firma?

BEST CLEAN S. i R. DUDEK S. C. praca

Rybnik
BEST CLEAN S. i R. DUDEK S. C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BEST CLEAN S. i R. DUDEK S. C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEST CLEAN S. i R. DUDEK S. C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BEST CLEAN S. i R. DUDEK S. C. - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    BEST CLEAN S. i R. DUDEK S. C.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Firma sprzątająca poszukuje pracownika do sprzątania kontenerów biurowych.
      Umowa zlecenie.
      Praca we wtorek, czwartek, piątek, po godz. 16.00 ( ok. 3 godziny)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, doswiadczenie nie jest wymagane, zapewniamy opiekę koordynatora, sprzęt oraz chemię. Mile widziane osoby uczące się .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Rybniku