Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W ŁOMŻY praca

Łomża
ZESPÓŁ SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W ŁOMŻY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W ŁOMŻY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W ŁOMŻY

ZESPÓŁ SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W ŁOMŻY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W ŁOMŻY - oferty archiwalne

  • Nauczyciel historii

    ZESPÓŁ SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W ŁOMŻY
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie historii w szkole ponadpodstawowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: historia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; (27/18 etatu); wysokość wynagrodzenia wg. awansu zawodowego + dodatki: motywacyjny i stażowy; godz
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel matematyki

    • Łomża

      Nauczyciel matematyki w szkole średniej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: matematyka
      • Inne wymagania: Mile widziane przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ;pełen etat; wysokość wynagrodzenia wg. awansu zawodowego + dodatek motywacyjny+ dodatek stażowy
  • Nauczyciel przedmiotu technik przemysłu mody

    • Łomża
    • 2 950 zł / mies.

      Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej w zakresie realizacji przedmiotu technik przemysłu mody- nauczanie teorii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), artystyczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie; min. średnie- technik technologii odzieży, wskazane wykształcenie wyższe o kierunku: wzornictwo lub projektowanie odzieży lub stylizacja odzieży itp. Mile widziane przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 950 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; wynagrodzenie miesięczne: 2950 zł brutto + dodatek za wysługę lat + dodatek motywacyjny.

Pracodawcy w Łomży