Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowe PLUS Grzegorz Dobrowolski praca

Zduńska Wola
Przedsiębiorstwo Handlowe PLUS Grzegorz Dobrowolski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Zduńska Wola
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowe PLUS Grzegorz Dobrowolski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowe PLUS Grzegorz Dobrowolski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Handlowe PLUS Grzegorz Dobrowolski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Przedsiębiorstwo Handlowe PLUS Grzegorz Dobrowolski
    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa kasy fiskalnej, dbałość o miejsce pracy, przyjmowanie dostaw, obsługa klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych, obsługa komputera
      • Inne wymagania: - praca w godz. 05.00 - 14.00, 14.00 - 23.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zduńskiej Woli