Czy to Twoja firma?

FUNDACJA OTOCZENI ZIELENIĄ praca

Mikołów
FUNDACJA OTOCZENI ZIELENIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy FUNDACJA OTOCZENI ZIELENIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA OTOCZENI ZIELENIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz Zmianowy

    SMART-HR
    • Siemianowice Śląskie
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

FUNDACJA OTOCZENI ZIELENIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FUNDACJA OTOCZENI ZIELENIĄ - oferty archiwalne

  • Kucharka/kucharz

    FUNDACJA OTOCZENI ZIELENIĄ
    • Mikołów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie posiłków:
      - zupa, danie główne

      OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
      Umowa na okres próbny 3 m-ce
      MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
      43-190 Mikołów
      PRACA W DNIACH I GODZINACH:
      Pn-ndz w godz. 8-16, 12-20 system pracy równoważny wg. ustalonego grafiku z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe gastronomiczne. Doświadczenie: min. 1 rok na danym lub podobnym stanowisku. Uprawnienia: książeczka sanepidowska- mile widziana lub chęć jej wyrobienia. Znajomość j. angielski - w stopniu początkującym - mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik recepcji

    • Mikołów
    • część etatu

      Obsługa komputera
      Obsługa kasy fiskalnej
      Wystawianie faktur
      Obsługa klienta

      Umowa na okres próbny 3 m-ce (1/2 etatu)
      Pn-ndz w godz. 8-12, 14-18 wg ustalonego grafiku z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie: min. średnie (dowolne) Znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowany.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 do 2 000 PLN

Pracodawcy w Mikołowie