SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W CZOSNOWIE

Spóldzielnia Kółek Rolniczych
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W CZOSNOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W CZOSNOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W CZOSNOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W CZOSNOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W CZOSNOWIE - oferty archiwalne

  • Mechanik

    • Czosnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa pojazdów oraz maszyn i urządzeń będących własnością spółdzielni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator równiarki, kierowca kat. c

    • Czosnów
    • 4 200 zł / mies.

      1. Przygotowanie i codzinna konserwacja sprzętu.
      2. Obsługa równiarki względnie samochodu.
      3. drobne naprawy.
      4. Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: Umiejętność obsługi równiarki drogowej Min. 3 lata doświadczenia w zawodzie lub jako mechanik lub kierowca

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN

Pracodawcy w Czosnowie