Czy to Twoja firma?

FHC - 2 Sp. z o.o. praca

Jordanów
FHC - 2 Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Jordanów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FHC - 2 Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHC - 2 Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FHC - 2 Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-kasjer

    FHC - 2 Sp. z o.o.
    • Jordanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów sklepu spożywczego, prace porządkowe, obsługa kasy fiskalnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe, kierunek: handlowy lub pokrewny, średnie zawodowe, handlowe, kierunek: handlowy lub pokrewny
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jordanowie