Czy to Twoja firma?

COMBINATH SPÓŁKA JAWNA M. I E. NATH praca

Toruń
produkcja opakowań z tektury
COMBINATH SPÓŁKA JAWNA M. I E. NATH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy COMBINATH SPÓŁKA JAWNA M. I E. NATH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca COMBINATH SPÓŁKA JAWNA M. I E. NATH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

COMBINATH SPÓŁKA JAWNA M. I E. NATH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca COMBINATH SPÓŁKA JAWNA M. I E. NATH - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi pralni chemiczno-wodnej

    COMBINATH SPÓŁKA JAWNA M. I E. NATH
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów - przyjmowanie i wydawanie odzieży, obsługa agregatów pralnicznych: chemicznego i wodnego, zaczyszczanie odzieży, prasowanie odzieży

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera i kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: okres próbny - godziny pracy 10-18 po okresie próbnym co trzecia sobota pracująca godz. 9-14 dwie zm
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu