NATURAL SPA Aldona Michalska

NATURAL SPA Aldona Michalska najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Masażysta Brzesko
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NATURAL SPA Aldona Michalska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NATURAL SPA Aldona Michalska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta

    Medical recruitment s.r.o.
    • Czechy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Fizjoterapeuta dziecięcy w renomowanym Ośrodku Rehabilitacji

    Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo
    • Bystra
    • 7 800-8 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Kraków
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca NATURAL SPA Aldona Michalska - oferty archiwalne

  • Biomasażysta

    • Brzesko
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie masażu techniką balijską, shiatsu oraz refleksologia stóp. Praca w godzinach 14:00-22:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: kurs masażu
      • Inne wymagania: Wymagane ukończone kursy: masaż balijski, refleksologia stóp, masaż shiatsu oraz umiejętność wykonywania masażu techniką balijską, shiatsu oraz refleksologia stóp. Pracownik powinien posiadać certyfikat potwierdzający możliwość pracy w/w technikami masażu, oraz wykształcenie kierunkowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzesku