Czy to Twoja firma?

INOX INSTAL sp. z o.o. sp. k. praca

Brzesko
budownictwo
INOX INSTAL sp. z o.o. sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Brzesko
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy INOX INSTAL sp. z o.o. sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INOX INSTAL sp. z o.o. sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca INOX INSTAL sp. z o.o. sp. k. - oferty archiwalne

  • Asystent w dziale eksportu

    INOX INSTAL sp. z o.o. sp. k.
    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - obsłudze klientów w języku niemieckim i angielskim poprzez kontakty e-mailowe, telefoniczne
      - przygotowywanie i wysyłanie ofert, tłumaczenia
      - wystawianie faktur w programie Optima
      - sporządzanie prostych zestawień, raportów
      - rezerwacje noclegów krajowych i zagranicznych
      - obsługa dziennika korespondencji
      - bieżąca współpraca z innymi działami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów - znajomość języków obcych: angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym - znajomość programów MS Excel i MS Word - doskonała organizacja własnej pracy, dokładność - wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzesku