Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Łasku

Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Łasku najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Łask
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Łasku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Łasku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Łasku - oferty archiwalne

  • Księgowy

    • Łask
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Współudział w sporządzaniu planów finansowych wieloletnich i rocznych oraz prowadzenie stałych analiz ekonomicznych i gospodarki finansowej zakładu. Współudział w prowadzeniu rachunkowości zakładu zgodnie z obowiązującymi przepisami. Współudział w prowadzeniu gospodarki finansowej zakładu. Współudział w kontroli wewnętrznej. Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości oraz sporządzanie kalkulacji kosztów i sprawozdawczości finansowej. Przygotowywanie projektów przepisów wewnętrznych. Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych. Prowadzenie danych do systemu. Prowadzenie i kontrola rozrachunków. Sporządzanie sprawozdań. Prowadzenie spraw z zakresu zamówień publicznych. prowadzenie spraw z zakresu inwentaryzacji. Wykonywanie listy płac i dokonywanie rozliczeń z ZUS. Obsługiwanie programu Płatnik.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: co najmniej 3 lata stażu pracy w księgowości, ( preferowany staż pracy w księgowości budżetowej). Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracyw zespole. Niekaralność, tj. Osoba która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.Obywatelstwo polskie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowy

    • Łask
    • 4 500 zł / mies.

      1. Współudział w sporządzaniu planów finansowych wieloletnich i rocznych oraz prowadzenie stałych analiz ekonomicznych i gospodarki finansowej zakładu
      2. Współudział w prowadzeniu rachunkowości zakładu zgodnie z obowiązującymi przepisami
      3. współudział w prowadzeniu gospodarki finansowej zakładu
      4. współudział w kontroli wewnętrznej
      5. bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości oraz sporządzanie kalkulacji kosztów i sprawozdawczości finansowej
      6. przygotowywanie projektów przepisów wewnętrznych
      7. ksiegowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
      8. prowadzenie danych do systemu
      9. prowadzenie i kontrola rozrachunków
      10. sporządzanie sprawozdań
      11. prowadzenie spraw z zakresu zamówień publicznych
      12. prowadzenie spraw z zakresu inwentaryzacji
      13. wykonywanie listy płac i dokonywanie rozliczen z ZUS
      14. obsługiwanie programu płatnik

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie co najmniej 3 lata stażu pracy w księgowości, dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole, niekaralność, tj. osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, obywatelstwo polskie

      Oferujemy

Pracodawcy w Łasku