Czy to Twoja firma?

CW Emir Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o. praca

Włocławek
CW Emir Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy CW Emir Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CW Emir Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CW Emir Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    CW Emir Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o.
    • Szubin-Wieś
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie pomieszczeń w godzinach 15-21

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 617,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Płock

      Sprzątanie pomieszczeń. Praca w Płocku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 1/2 etatu - 1400 zł brutto 3/4 etatu - 2100 brutto

Pracodawcy w Włocławku