Czy to Twoja firma?

Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o. praca

Ksawerów
Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o.
    • Ksawerów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe w ośrodku JOVIMED

      Praca poniedziałek-piątek od godz. 7-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: I umowa to: umowa zlecenie na okres 3 mcy, II umowa na czas określony: 1 rok, docelowo na czs nieo