Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE LINES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Białe Błota
Hurtownia materiałów medycznych
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE LINES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Białe Błota
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE LINES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE LINES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE LINES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie medycznym (nr 2152)

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE LINES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa klienta,
      - dbanie o ekspozycję towarów w sklepie,
      - dbanie o wizerunek firmy,
      - wydawanie świadczeń NFZ

      Zapewniamy:
      - pracę w rozwijającej się firmie,
      - bardzo dobre warunki zatrudnienia,
      - możliwość rozwoju,
      - pracę w zgranym zespole,
      - miłą atmosferę

      Wymagania

      • Inne wymagania: -wykształcenie medyczne z kierunku: fizjoterapia (z aktualnym nr prawa wykonywania zawodu), farmacja, pielęgniarstwo, ortopedia, rehabilitacja lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych (warunek konieczny tylko podane kierunki lub kurs będą brane pod uwagę) - solidność i umiejętności organizacyjne, - mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białych Błotach