Czy to Twoja firma?

MARIUSZ KLINKUSZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE MK praca

Swarożyn
MARIUSZ KLINKUSZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE MK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Swarożyn
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MARIUSZ KLINKUSZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE MK

Praca alert - powiadomienia

Praca MARIUSZ KLINKUSZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE MK

  • Malarz - szpachlarz

    MARIUSZ KLINKUSZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE MK
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MARIUSZ KLINKUSZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE MK - oferty archiwalne

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      - Szpachlowanie
      - Malowanie natryskowe
      Kontakt: telefon 517-734-716, e-mail: mariusz_klinkusz@wp.pl

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umiejętność montażu ścian i sufitów z płyt kartonowo-gipsowych Mile widziane osoby chętne do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną