Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince praca

Wiślinka

Nasza szkoła, SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince, ma bogatą i inspirującą historię, która rozpoczęła się 5 września 1945 roku. Założona z inicjatywy pionierskiej kierowniczki Antoniny Matczak, przez dekady była świadkiem zmieniającego się systemu edukacyjnego, adaptując się do potrzeb naszych uczniów - od czteroletniego po ośmioletni cykl nauczania.

Nasza placówka to nie tylko mur, ale przede wszystkim ludzie. Przez lata nasze proggi przekroczyło 3 kierowników, 6 dyrektorów oraz 105 nauczycieli, którzy wraz z 13 pracownikami obsługi i administracji tworzą serce szkoły. Każdy z nich przyczynił się do kształtowania pokoleń młodych ludzi, którzy dziś są naszą dumą.

Jesteśmy szkołą, która rozwija się nie tylko duchowo i edukacyjnie, ale również fizycznie. Rozbudowy w latach 1965-67, 1987 oraz kolejna w 2005 roku, dzięki wsparciu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, budżetu państwa i Gminy Pruszcz Gdański, pozwoliły nam stworzyć nowoczesne i bezpieczne środowisko dla naszych uczniów.

W SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince wierzymy, że edukacja to fundament przyszłości każdego człowieka. Dlatego z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do naszej misji edukacyjnej, kształtując umysły i serca młodych ludzi, którzy będą tworzyć lepszy świat.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy innowacyjnością na skalę globalną, nasze lokalne działania mają ogromny wpływ na społeczność. Jesteśmy dumni z naszej historii, zespołu i uczniów, i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne lata pełne wyzwań i sukcesów.

SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia doradztwo / konsulting / audyt hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince - oferty archiwalne

  • Nauczyciel muzyki

    SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w Wiślince
    • Wiślinka
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z muzyki w klasach IV-VII. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:45-15:45.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe-muzyka, kreatywność w pracy z dziećmi, mile widziane kwalifikacje do prowadzenia rytmiki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 782 do 3 817 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia zależy od stopnia awansu zawodowego.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

    • Wiślinka
    • pełny etat
    • 2 000-3 000 zł / mies.

      Nauczanie wiedzy o społeczeństwie w klasie VIII (4h). Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7:00-15:45 - zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: kreatywność w pracy z uczniami, kwalifikacje do nauczania edukacji dla bezpieczeństwa.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 000 - 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie jest uzależnione od wykształcenia, stażu i awansu zawodowego.

Pracodawcy w Wiślince