Czy to Twoja firma?

Pacyna Style sp. z o.o.. praca

Drzymałowo

Witaj, jestem częścią Pacyna Style . miejsca, gdzie pasja do tekstyliów przeplata się z nowoczesnym wzornictwem. Nasza historia rozpoczęła się w 2019 roku w malowniczym Drzymałowie, gdzie z entuzjazmem podjęliśmy się zadania tworzenia wyjątkowych wyrobów tekstylnych. Od tamtej pory, każdego dnia dążymy do tego, by nasze produkty były synonimem jakości i innowacyjności.

Specjalizujemy się w produkcji gotowych wyrobów tekstylnych, które znajdują zastosowanie w różnych aspektach życia codziennego naszych klientów. Nasze wyroby są odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie estetyka łączy się z funkcjonalnością. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każdy produkt opuszczający naszą fabrykę jest wynikiem zaangażowania i dbałości o detale.

Jako firma z kapitałem zakładowym w wysokości 1 700 000 zł, jesteśmy stabilnym partnerem dla naszych klientów i dostawców. Przywiązujemy wielką wagę do jakości naszych wyrobów, co jest kluczowe w branży tekstylnej. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na tworzenie produktów, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale również je przekraczają.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się pełnym obrazem naszej pozycji rynkowej czy misji, które przyświecają naszej codziennej pracy, to możemy obiecać, że każdy krok, który podejmujemy, jest krokiem w kierunku doskonałości. Nasze produkty to nie tylko przedmioty, to historie, które chcemy opowiadać razem z naszymi klientami.

Zapraszamy do świata pacyna style, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy wyrób tekstylny ma swoją niepowtarzalną historię.

Pacyna Style Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło serwis / montaż

Oferty pracy Pacyna Style Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pacyna Style Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pacyna Style Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Adres rejestrowy

Pacyna Style Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Pacyna Style Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Rybnik
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Pacyna Style Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - oferty archiwalne

  • Tapicer meblowy

    • Drzymałowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Tapicerowanie mebli

      Pierwsza umowa - 3 mce na czas określony, następna na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Szwaczka maszynowa

      Szycie wg określonych wzorów technologicznych

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Operator maszyny - szwaczka maszynowa

      operator maszyny - szwaczka maszynowa
      - szycie projektów wg. określonego wzoru

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje wynagrodzenie 3700, 00 plus premia uznaniowa. wykształcenie min. zasad