Czy to Twoja firma?

Gonciarczyk Karolina PANCZO praca

Marcyporęba
Gonciarczyk Karolina PANCZO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Gonciarczyk Karolina PANCZO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gonciarczyk Karolina PANCZO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Gonciarczyk Karolina PANCZO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gonciarczyk Karolina PANCZO - oferty archiwalne

  • Krawcowa

    Gonciarczyk Karolina PANCZO
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szycie firan, zasłon, praca na maszynie JUKI, prace wykończeniowe na szwalni. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 08:00-16:00, na pełny etat. Kontakt z pracodawcą osobisty: Wadowice, ul. Mydlarska 6, poprzedzony kontaktem telefonicznym: 511 215 506.

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynie krawieckiej
      • Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, wymagana umiejętność szycia na maszynie, dokładność, pracowitość.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową