SOLUTIONS-WORK S.C.

SOLUTIONS-WORK S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja hr / kadry

Oferty pracy SOLUTIONS-WORK S.C.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOLUTIONS-WORK S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lakiernik

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Lakiernik samochodowy od 2.650 € + 1.000 € PREMIA

    Schmitz Solutions GmbH
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • Blacharz

    • Niemcy
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Dodana

SOLUTIONS-WORK S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - SOLUTIONS-WORK S.C.

Pełna nazwa
Solutions-Work s.c.
Adres rejestrowy
ul. Górna 14a 18-400 Stara Łomża przy Szosie
NIP
7182144090
REGON
36467582000000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca SOLUTIONS-WORK S.C. - oferty archiwalne

  • Mechanik maszyn i urządzeń

    • Stara Łomża przy Szosie
    • Zakres obowiązków

      Instalacja, naprawa, obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych. Identyfikacja i diagnoza uszkodzenia, wymiana uszkodzonych elementów, demontaż, regulacja i konserwacja.
      Praca: na terenie całej Polski, w zależności od zleceń kontrahentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: - oczekiwania pracodawcy: doświadczenie na stanowisku mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych, umiejętność naprawy maszyn; dyspozycyjność. *Pracodawca nie określił poziomu wymaganego wykształcenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 684 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ;umowa zlecenie- wysokość wynagrodzenia: 3684 zł brutto/ miesięcznie.
  • Specjalista do spraw rekrutacji

      Rekrutacja pracowników rosyjskojęzycznych/ ukraińskojęzycznych. Stosowanie przepisów i procedur wjazdu i zatrudnienia w Polsce.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie. Mile widziane doświadczenie w rekrutacji bądź staż pracy w Agencji Pracy. Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, wielozadaniowość, dyspozycyjność. Znajomość przepisów, procedur wjazdu i zatrudnienia w Polsce cudzoziemców.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; wynagrodzenie brutto: 19,70 zł/ godz.