E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy magazyn administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja

Oferty pracy E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • kierowca samochodu dostawczego

    • Elizówka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca dalekobieżny C+E

    Spedition Bork GmbH & Co. KG
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Specjalista ds. Importu z j. włoskim

    SMART-HR
    • Lublin
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • 15 000-25 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana

Mapa E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Linki

Dane firmowe i kontaktowe - E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pełna nazwa
Firma Turystyczno - Handlowa "ORKA" Radosław Kmita
Adres rejestrowy
ul. Kamieńska 13 72-344 Trzęsacz
NIP
8571786699
REGON
812427804
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
04.01.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna

Informacja i komunikacja

  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 63.12.Z Działalność portali internetowych
  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 66.12.Z Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 73.12.C Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)

Uprawnienia

  • 2015-07-10, 2025-07-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5 % zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, Urząd Gminy Rewal
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta/fakturzysta

    • Elizówka
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, wystawianie faktur, rozliczanie kierowców, z\najomość gospodarki magazynowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: Obsługa komputera, Umiejętność pracy w zespole, KOMUNIKATYWNOŚĆ, Prawo jazdy kategorii B
      • Inne wymagania: pożądane co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy przy obsłudze klienta, fakturowaniu, znajomość gospodarki magazynowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. b

    • Elizówka

      Rozwożenie butli z gazem Propan-Butan
      na terenie powiatu lubelskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: ADR - podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN

Pracodawcy w Elizówce