Czy to Twoja firma?

Wiesław Widera Stacja Diagnostyczna praca

Osów
Pozostałe badania i analizy techniczne
Wiesław Widera Stacja Diagnostyczna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center motoryzacja

Oferty pracy Wiesław Widera Stacja Diagnostyczna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wiesław Widera Stacja Diagnostyczna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik samochodowy

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Lakiernik

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • MECHANIK (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Gorzów Wielkopolski
    Dodana

Wiesław Widera Stacja Diagnostyczna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wiesław Widera Stacja Diagnostyczna - oferty archiwalne

    Wiesław Widera Stacja Diagnostyczna
    • Osów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      naprawa pojazdów, diagnostyka

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, mechaniczne, zasadnicze zawodowe, mechaniczne, średnie zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: mile widziane osoby po technikum samochodowym, umiejętność naprawy, diagnostyki samochodów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kasjer-sprzedawca

    • Drezdenko

      Obsługa stacji paliw

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN