Czy to Twoja firma?

Symbiofarm Sp. z o.o. Nowa Wieś praca

Nowa Wieś
Symbiofarm Sp. z o.o. Nowa Wieś najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Chemik Nowa Wieś
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Symbiofarm Sp. z o.o. Nowa Wieś

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Symbiofarm Sp. z o.o. Nowa Wieś

Praca Symbiofarm Sp. z o.o. Nowa Wieś - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. przygotowania produkcji

    Symbiofarm Sp. z o.o. Nowa Wieś
    • Nowa Wieś
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wszystkie procesy związane z przygotowaniem produkcji i wprowadzeniu produktu na rynek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemiczny, medyczny, farmaceutyczny
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Nowa Wieś

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: chemiczny, medyczny, farmaceutyczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN