Czy to Twoja firma?

CUKIERNICTWO PIEKARSTWO TOMASZ GRAŻYNA Jan Vogt SP.J. praca

Kowalew
CUKIERNICTWO PIEKARSTWO TOMASZ GRAŻYNA Jan Vogt SP.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Kowalew
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy CUKIERNICTWO PIEKARSTWO TOMASZ GRAŻYNA Jan Vogt SP.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CUKIERNICTWO PIEKARSTWO TOMASZ GRAŻYNA Jan Vogt SP.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CUKIERNICTWO PIEKARSTWO TOMASZ GRAŻYNA Jan Vogt SP.J. - oferty archiwalne

  • Pomocnik piekarza

    CUKIERNICTWO PIEKARSTWO TOMASZ GRAŻYNA Jan Vogt SP.J.
    • Kowalew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodnie z charakterystyką pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, praca w godzinach 19.00-3.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kowalewie