Czy to Twoja firma?

WINIARCZYK S.C. Waldemar Winiarczyk, Karol Winiarczyk praca

Wierzchucin Królewski
WINIARCZYK S.C. Waldemar Winiarczyk, Karol Winiarczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy WINIARCZYK S.C. Waldemar Winiarczyk, Karol Winiarczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WINIARCZYK S.C. Waldemar Winiarczyk, Karol Winiarczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WINIARCZYK S.C. Waldemar Winiarczyk, Karol Winiarczyk - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy (nr 3496)

    WINIARCZYK S.C. Waldemar Winiarczyk, Karol Winiarczyk
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie budową
      Współpraca z podwykonawcami
      Nadzór nad pracownikami
      Kosztorysowanie

      Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE, Prawo jazdy B, Program AutoCad
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym lub w trakcie nauki Doświadczenie w branzy wykonawczej Uprawnienia budowlane, Programy Auto Cad, pakiet MS office w szczególnosci Excel Prawo jazdy kat B Mile widziana znajomość języka obcego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną