Czy to Twoja firma?

Firma Usługowo-Handlowa Wiesław Janusz praca

Nowa Karczma
Firma Usługowo-Handlowa Wiesław Janusz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Nowa Karczma
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Firma Usługowo-Handlowa Wiesław Janusz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Usługowo-Handlowa Wiesław Janusz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Usługowo-Handlowa Wiesław Janusz - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Firma Usługowo-Handlowa Wiesław Janusz
    • Kościerzyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Inne wymagania: - znajomość branży budowlanej, - znajomość programu SUBIEKT.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca/fakturzysta

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Nowej Karczmie