PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE DOBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE DOBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE DOBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE DOBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE DOBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "DOBIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
165A 36-071 Trzciana
NIP
8133165359
REGON
690723072
KRS
0000019315
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
11.06.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 17.12.Z Produkcja papieru i tektury
  • 17.21.Z Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury
  • 17.22.Z Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych
  • 17.29.Z Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury
  • 18.12.Z Pozostałe drukowanie

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.11.Z Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE DOBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

    • Trzciana
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      operator CNC - praca od poniedziałku do niedzieli

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: - chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Trzcianie