Firma Dak Danuta Jabłońska

Firma Dak Danuta Jabłońska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Firma Dak Danuta Jabłońska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Dak Danuta Jabłońska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Firma Dak Danuta Jabłońska

Pełna nazwa
DANUTA JABŁOŃSKA
Adres rejestrowy
32B 59-700 Bożejowice
NIP
6941040785
REGON
390613051
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
12.03.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
WYLACZNIE_W_FORMIE_SPOLKI

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.73.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 53.20.Z Pozostała działalność pocztowa i kurierska

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 92.00.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI

Uprawnienia

  • 2019-11-14, 2029-10-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Sklep LEWIATAN w Kruszynie, Urząd Gminy Bolesławiec
  • 2019-11-14, 2029-10-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Sklep LEWIATAN w Kruszynie, Urząd Gminy Bolesławiec
  • 2019-11-14, 2029-10-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Sklep LEWIATAN w Kruszynie, Urząd Gminy Bolesławiec
  • 2020-07-01, 2024-06-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, w placówce detalicznej w Warcie Bolesławieckiej 30B, Urząd Gminy Warta Bolesławiecka
  • 2020-07-01, 2024-06-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, w placówce detalicznej w Warcie Bolesławieckiej 30B, Urząd Gminy Warta Bolesławiecka
  • 2020-07-01, 2024-06-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, w placówce detalicznej w Warcie Bolesławieckiej 30B, Urząd Gminy Warta Bolesławiecka
  • 2023-06-02, 2025-06-02, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Market "Lewiatan", 59-730 Gościszów 146, Urząd Miejski Nowogrodziec
  • 2023-06-02, 2025-06-02, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Market "Lewiatan", 59-730 Gościszów 146, Urząd Miejski Nowogrodziec
  • 2023-06-02, 2025-06-02, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Market "Lewiatan", 59-730 Gościszów 146, Urząd Miejski Nowogrodziec
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Firma Dak Danuta Jabłońska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Warta Bolesławiecka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Układanie towaru, obsługa klienta, dwie zmiany 6-14, 14-22 - sklep Lewiatan.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie. Oferta także dla osób z Ukrainy ze znajomością języka polskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Tomaszów Bolesławiecki

      Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane doświadczenie w handlu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 930 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3930 zł brutto + premia po okresie próbnym