Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz

Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Koszyce Małe
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Główna 46 33-111 Koszyce Małe
NIP
8730225342
REGON
850156563
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
14.09.1994
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.21.Z Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt
  • 46.38.Z Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.29.C Działalność pozostałych agencji transportowych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie

Uprawnienia

  • 2011-06-08, Koncesja na obrót paliwami ciekłymi, Urząd Regulacji Energetyki Warszawa
  • 2013-08-07, 2028-08-06, Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy, Starosta mielecki Mielec
  • 2020-07-01, 2024-09-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, sklep zlokalizowany na stacji Paliw w Koszycach Małych, ul. Główna 46, Urząd Gminy Tarnów Tarnów
  • 2020-07-01, 2024-09-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, sklep na stacji paliw w Koszycach Małych, ul. Główna 46, Urząd Gminy Tarnów Tarnów
  • 2020-07-01, 2024-09-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, sklep na stacji paliw w Koszycach Małych, ul. Główna 46, Urząd Gminy Tarnów Tarnów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz - oferty archiwalne

  • Główny księgowy (o)

    • Koszyce Małe
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Prowadzenie ksiąg rachunkowych i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych osoby fizycznej i spółki (PIT, CIT, VAT);
      - Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych;
      - Nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych;
      - Nadzór nad sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (US, ZUS, NBP, GUS, BANK);
      - Płatności kontrahentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość aktualnych zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, doświadczenie w obsłudze programu klasy ERP (znajomość Comarch Optima będzie atutem), umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz delegowania zadań w zespole, terminowość i dokładność. Praca w Koszycach Małych od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 do uzgodnienia; wynagrodzenie: 4 000 zł netto (5 548,63 zł brutto) do uzgodnienia. Kontakt: Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz, wcześniejszy kontakt tel.: 669 700 077, CV proszę przesyłać na adres e-mail: m.kluk@trans-szarkowicz.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 548,63 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4 000 zł netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowa/pomoc głównej księgowej (o)

      Księgowa/Pomoc Głównej Księgowej

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, wymagany 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość przepisów prawa. Praca w Koszycach Małych od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 do uzgodnienia; wynagrodzenie: 2 500 zł netto (3 421,90 zł brutto) do uzgodnienia. Kontakt: Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz, wcześniejszy kontakt tel.: 669 700 077, CV proszę przesyłać na adres e-mail: m.kluk@trans-szarkowicz.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2 500 zł netto do uzgodnienia