Czy to Twoja firma?

Elżbieta Sączawa FIRMA WIELOBRANŻOWA praca

Landzmierz
USŁUGI BUDOWLANE
Elżbieta Sączawa FIRMA WIELOBRANŻOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Elżbieta Sączawa FIRMA WIELOBRANŻOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Elżbieta Sączawa FIRMA WIELOBRANŻOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Elżbieta Sączawa FIRMA WIELOBRANŻOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Elżbieta Sączawa FIRMA WIELOBRANŻOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik robót wykończeniowych/ pracownik budowlany

    Elżbieta Sączawa FIRMA WIELOBRANŻOWA
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace remontowo-budowlane, ocieplanie, tynkowanie, remonty dachów. Budowa domów jednorodzinnych pod klucz.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, min. 3 lata doświadczenia jako samodzielny pracownik, umiejętność wykonywania prac remontowo-budowlanych, predyspozycje do pracy na wysokości Miejsce pracy: na terenie woj. opolskiego ( pracodawca zapewnia dojazd do pracy ale do siedziby trzeba samemu dojechać) Praca pon.-pt. 7-15 tej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ogólnobudowlany

    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. brak, doświadczenie w pracach budowlanych, umiejętność wykonywania prac remontowo-budowlanych, predyspozycje do pracy na wysokości Miejsce pracy: na terenie woj. Opolskiego ( pracodawca zapewnia dojazd do pracy ale do siedziby trzeba samemu dojechać) Praca pon.-pt. 7-15 tej.

      Oferujemy

Pracodawcy w Landzmierzu