Czy to Twoja firma?

TERMIK sp. z o.o. praca

Marcinkowo

W sercu malowniczego Marcinkowa, gdzie natura splata się z nowoczesnością, rodzi się nasza historia – TERMIK Sp. z o.o. Jesteśmy firmą, która z dumą podkreśla swoje rodzinne korzenie, wierząc, że to właśnie one stanowią fundament naszej wyjątkowości i siły.

Nasza kadra to nasz najcenniejszy skarb. To dzięki zaangażowaniu, pasji i profesjonalizmowi naszych pracowników, każdego dnia tworzymy miejsce pracy, które jest synonimem wzajemnego szacunku i wsparcia. W TERMIK Sp. z o.o. każdy członek zespołu wie, że jest ważny i doceniany. Rodzinna atmosfera, którą pielęgnujemy, przekłada się na jakość naszej pracy i satysfakcję, którą dostarczamy.

Choć nie mogę podzielić się z Wami szczegółami dotyczącymi naszej branży, pozycji rynkowej czy konkretnych produktów i usług, które oferujemy, mogę zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, rozwijając nasze umiejętności i kompetencje. W TERMIK Sp. z o.o. wiemy, że sukces to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie i wartości, które razem tworzymy i pielęgnujemy.

Rodzina to dla nas podstawa – to wartość, która kieruje nami w każdej decyzji i każdym działaniu. To dzięki tej filozofii tworzymy stabilne fundamenty dla przyszłych pokoleń, budując firmę, która jest nie tylko miejscem pracy, ale prawdziwym domem dla nas wszystkich.

Zapraszam Was do śledzenia naszej historii i dołączenia do naszej rodzinnej społeczności TERMIK Sp. z o.o., gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień jest nowym rozdziałem pełnym możliwości i wzajemnego wzrostu.

TERMIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TERMIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TERMIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TERMIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TERMIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TERMIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Tokarz, frezer

    TERMIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Marcinkowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie materiałów do produkcji, toczenie, frezowanie: stal nierdzewna, mosiądz.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie: zawodowe, średnie- preferowane techniczne staż pracy min. 5 lat na produkcji Umiejętności: sprawność fizyczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagradzania miesięczny + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • 3 800 zł / mies.

      Montaż grzałek elektrycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Minimum 3 lata stażupracy Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i uiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Pracodawcy w Marcinkowie